Girit Mühendislik
Girit Mühendislik
Girit Mühendislik
Girit Mühendislik

Girit Mühendisliğe Hoşgeldiniz,

     Girit Mühendislik, müşterileri için yüksek kalitede hizmet vermek vizyonuyla İZMİR ‘de kurulmuştur.  Bünyesinde Jeoloji ve Jeofizik mühendisi barındıran firma, yerküre içerisinde bulunan kaynakların aranması,  statik ve dinamik koşullara dayanıklı yapıların yapılmasını sağlayan, zemin ile ilgili inceleme ve araştırmaların sonucunda gerekli bilgilerin toplanması alanında çalışmalar yürütür.

 

Kentsel dönüşüm kapsamında da hizmet veren firmamız, çağımızdaki son teknoloji araçlarını kullanılarak çözümler üretmektedir.

 

 

 

     Tecrübelerimizin üstün hizmet anlayışıyla birleşmesi, siz değerli müşterilerimizin talep ve beklentilerini zaman kaybetmeden karşılar ve optimum çözümler üretmesini hedefler.

 

 

 

    Girit Mühendislik; Zemin Etüdü, Yer Altı Suyu Araştırmaları, Su Sondajı, Kuyu Ruhsatı ve Enjeksiyon Uygulaması konularını, ilgili proje çalışmaları gereği ayrılmaz bir bütün olarak görmüştür. Firmamız, yapılacak çalışmalarla ilgili standartların uygulanmasının önemini bilir ve kabul eder. Pratik ve teorik bilgi birikimimizi kullanarak, Jeolojik ve Jeofizik çalışmalarda izlediğimiz yöntemler ilke edindiğimiz prensiplerimizdir.

 

 

 

Hakkımızda

Yönetmelikler

ÇGS

Referanslar

İletişim

Girit Mühendislik
Girit Mühendislik

HAKKIMIZDA

MİSYONUMUZ

POLİTİKAMIZ

designed by Yücel Türkoğlu ® 2015
Girit Mühendislik

SON DEPREMLER

İletişim

info@giritmuhendislik.com.tr
 
 
0 (532) 760 48 61
 
 
0 (232) 224 48 61